#2378 Dátum: 2016-04-17 - kínál, Szekszárd
Lányokat 35 éves korig pultos pozícióba keresünk minimális német vagy angol nyelvtudással. Férfiakat 42 éves korig keresünk konyhai kisegítő és mosogató állásra nyelvtudás nem feltétel de jó ha van. Tapasztalat nem szükséges,betanított munka. Kereseti lehetőség: 1 hónap nettó 800 euró 2 hónap nettó 1000 euró 3 hónap nettó 1000 euró vagy 1200 euró/éttermenként változó/ Szállás és étkezés ingyenes. Jelentkezni a nyerges74@gmail.com email címen egy fényképes önéletrajzzal lehet!
Feladó: -, telefon: - , e-mail: nyerges74@gmail.com
#2371 Dátum: 2016-04-07 - kínál, Szekszárd
Részmunkaidős polcszervizes/árufeltöltő munkalehetőség Szekszárdon!

Feladatok: Nemzetközi üzletláncokban adott termékek polcszervizelése, feltöltése és karbantartása.
Elvárásaink: 8 általános, egészségügyi kis könyv megléte, pontos, megbízható, önálló munkavégzés, internet elérhetőség

Előny: polcszervizes tapasztalat
Munkavégzés helye: Szekszárd
Munkaidő: naponta 2-3 óra hétfőtől szombatig

Amit kínálunk: részmunkaidő, alkalmazotti jogviszony, órabéres fizetési konstrukció, hosszú távú munkalehetőség.

Kérjük, fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre küldje: job532@prohumanallas.hu
Tárgy: árufeltöltő Szekszárd
Feladó: -, telefon: -
#2368 Dátum: 2016-04-05 - kínál, Tolna
Vállalati német nyelvtanfolyamokhoz keresünk német tanárokat. Tanfolyam felépítése: heti 2x2 óra. Képzés helyszíne: Tolna

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, akkor küldd el nekünk magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat bettina.malics@juve.hu email címre.

Jelentkezési határidő: 2016. április 10.

Kölcsönös elégedettség esetén hosszú távú együttműködés is lehetséges!

Irányár: - Ft

Feladó: Málics Bettina, telefon: +36308694469, e-mail: bettina.malics@juve.hu
#2359 Dátum: 2016-03-20 - kínál, Bonyhád
Ausztriába keresünk LINZBEN raktári dolgozókat ( Nőket is )és targoncavezetőket. Elvárás :B kategóriás jogosítvány, targoncavezetői előny Fizetés minimum: 9 euró/ óra. Legális bejelentett munkahely - beteg-, szociális-, nyugdíj- és baleset biztosítás . Érdeklődni kizárólag e-mailen keresztül az itt lévő címen lehet.. bferenc68@gmail.com

Irányár: 1 Ft

Feladó: Balog Ferenc, telefon: - , e-mail: cserebogar2005@gmail.com
#2333 Dátum: 2016-02-07 - kínál, Szekszárd
Ausztriába keresek 2 hetes váltásban németül beszélő munkatársat.
Feladó: Horváth Erzsébet, telefon: - , e-mail: elizabet07@freemail.hu